Wijn Producenten

LiveZilla Live Help

Vertel het een vriend



Vertel iemand anders over dit product.

Volg ons

Google Advertentie

Baron Phillipe, Syrah Baron Philippe
Baron Phillipe, Syrah Baron Philippe

Baron Phillipe, Syrah Baron Philippe

Prijs:  € 60.00 

Per 6 flessen, Baron Philippe de Rothschild
Vin de Pays d’Oc

Baron Philippe de Rothschild S.A., een familiebedrijf dat tegenwoordig onder leiding van Barones Philippine de Rothschild staat, is behalve in Bordeaux ook zeer actief in de Pays d’Oc, met name in het gebied rond Limoux. De ervaren oenologen van het bedrijf maken daar een aantal “Vins de Cépage” die, overeenkomstig de Franse wetgeving, voor 100% afkomstig zijn van het druivenras dat op het etiket vermeld staat.

De Syrah is een laat uitlopend druivenras zodat het risico van vorstschade in het voorjaar gering is. De druiven voor de Syrah “Baron Philippe” zijn afkomstig van zandige leemruggen en enkele plateaus, deels puur kalk, deels met een bodem van kiezel en klei, alle gelegen in de omgeving van Limoux.

Nadat de druiven ontsteeld en gekneusd zijn, gist de most met de schilletjes gedurende 6 tot 8 dagen bij een temperatuur tussen de 250 en 300C, waarna de jonge wijn nog 2 tot 3 weken in contact met de schilletjes blijft. Vervolgens vindt nog de appel-melkzure gisting plaats. Na verdere rijping wordt hij op fles gebracht in Saint-Laurent-Médoc.

De Syrah “Baron Philippe” is zeer dieprood, haast zwart van kleur. De wijn heeft een krachtige geur, boordevol fruit, met aroma’s van rijpe pruimen, zwarte kersen, zoethout en specerijen. Kenmerkend zijn de expressieve, rijpe tannines die deze wijn zijn krachtige structuur geven. In de mond ontvouwt zich een rijkgeschakeerde wijn, waarin de zon te proeven is, waarin alle geuren en smaken fraai harmoniëren en die voortreffelijk combineert met rijke sauzen en met gegrild (rood) vlees.

Proefnotitie:
Dieprood, haast zwart van kleur. Krachtige geur, boordevol fruit: rijpe pruimen, zwarte kersen, zoethout en specerijen. De expressieve, rijpe tannines geven deze wijn zijn krachtige structuur. Ontvouwt zich in de mond tot een rijkgeschakeerde, harmonieuze wijn, waarin de zon te proeven is. Combineert voortreffelijk met rijke sauzen en met gegrild (rood) vlees.

Recensies