Wijn Producenten

LiveZilla Live Help

Vertel het een vriend



Vertel iemand anders over dit product.

Volg ons

Google Advertentie

Sonnentraum Sonnengarten Kellerei Tafelwein
Sonnentraum Sonnengarten Kellerei Tafelwein

Sonnentraum Sonnengarten Kellerei Tafelwein

Prijs:  € 24.00 

Per 6 flessen, 100cl.

Zimmermann, Graeff & Müller (afgekort ZGM), gevestigd in het plaatsje Zell an der Mosel, is een modern, innovatief wijnbedrijf met een interessante geschiedenis. Het bedrijf richt zich volledig op kwaliteit en werkt alleen samen met topwijnmakers en eersteklas druiventelers. ZGM is een van de belangrijkste wijnproducenten en exporteurs van Duitse wijn wereldwijd.

De geschiedenis van het bedrijf gaat terug tot 1886. Jacob Zimmermann begon toen de Weinkellerei Zimmermann-Graef. In 1998 begon de samenwerking met collega bedrijf Rudolf Müller (opgericht in 1919). Zo ontstond ZGM. Kwaliteit is altijd de hoofdzaak geweest in de bedrijfsfilosofie van ZGM: “Gut sein ist nicht genug – die Besten sein!”. Peter Griebeler is de getalenteerde wijnmaker van ZGM.  

Sonnentraum is een lekkere friszoete Duitse Tafelwein die jong en gekoeld bij vele gelegenheden past. Hij wordt gemaakt van diverse druivenrassen, afkomstig uit diverse streken. Hierdoor is de wijn constant van karakter en kwaliteitsniveau. Het alcoholgehalte bedraagt 8,5%, waardoor de wijn zich extra plezierig en makkelijk laat drinken.

Proefnotitie

Kleur: helder lichtgeel

Geur: frisse geur van zoetig fruit van o.a. appel en perzik 

Smaak: fris zoet, levendig, fris zuurtje harmonieert aangenaam met het zoet    

Wijn & Spijs

Salades, koud vlees, lekker stukje kaas of paté, kipsalade met stukjes appel, pikante kip, zuurkoolschotel met stukjes appel en rozijn

  

Herkomst

Duitsland  

Producent

Zimmermann Graeff & Müller

Wijnmaker

Peter Griebeler

Druivenrassen

Diverse druivenrassen

Bodem / Klimaat

Bodem divers van samenstelling; gematigd klimaat 

Vinificatie

Modern; koele vergisting in tanks       

Lagering

Modern, snelle botteling    

Bewaartijd

Tot 2 jaar na de oogst

Korte omschrijving

Verleidelijk lekkere lichtzoete Duitse witte wijn, gemaakt van diverse druivenrassen; geurt naar zoetig fruit, o.a. appel en perzik. Fris zuurtje harmonieert prima met het fruitige zoet. Zeer plezierig als doordrinker en maaltijdbegeleider. Schenk hem gekoeld bij salades, koud vlees, lekker stukje kaas of paté, kipsalade met stukjes appel, pikante kip, zuurkoolschotel met stukjes appel en rozijn.

Recensies